Operný dom La Scala

Taliansko
Teatro alla Scala (čiže La Scala) v Miláne, je jeden zo svetovo najznámejších operných domov. S nami môžete v priebehu Vašej dovolenky zažiť najrenomovanejšie operné či baletné predstavenie. Radi Vám zabezpečíme tie najlepšie vstupenky. Zájdite si s nami na zájazd do Milána a užite si tu krásny predĺžený víkend v dvoch či s rodinou.

Operný dom bol slávnostne otvorený 3. augusta 1778 a od tej doby sa tu hrajú najslávnejší diela svetových velikánov, ako Verdi, Mozart alebo Puccini. Spojte podobne ako väčšina našich klientov návštevu Milána aj s prehliadkou legendárnej Poslednej večere Pánova od Leonarda da Vinci alebo slávnej katedrály Duomo. My Vám radi zaistíme vstupenky.

Popis zájazdu

Oznam

V máji sa diváci opäť vrátia do operného domu La Scala v Miláne.
Milánske divadlo oznámilo znovuotvorenie pre divákov. Na programe má 10. a 11. mája dva koncerty s dirigentmi Riccardom Chailly a Riccardom Muti. Počet divákov bude obmedzený na 500 a oba koncerty budú dostupné aj online na oficiálnych stránkach milánskej La Scaly.

Hotel, ktorý doporučujeme

Hotel Ritter ***
sa môže pochváliť ideálnou polohou 100 metrov od stanice metra a len kúsok pešo od hradu Castello Sforzesco. Vo všetkých priestoroch je zdarma dostupné Wi-Fi.
Všetky izby sú vybavené satelitnou TV a chladničkou, a mnohé majú výhľad do kľudného vnútrobloku. V určitej hodiny počas dňa sa na izbách zapína klimatizácia.
Každé ráno sa podávajú raňajky a na požiadanie je možné pripraviť tiež bezlepkovú variantu.

Hotel Ritter ponúka pohodlné ubytovanie len 20 minút príjemnej chôdze od známej milánskej katedrály Duomo. Okolitá štvrť Brera je ideálna pre večerný aperitív alebo posedenie v niektorej z miestnych reštaurácií.

Obecné podmienky

Cena je platná pre 1 osobu pri minimálnom počte dvoch osôb
Na želanie je možné zaistiť vstupenku 2. alebo 3. kategorie
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede, ak je táto trieda obsadená, ponúkneme najbližší možný termín odletu či skalkulujeme ponuku podľa aktuálnej ceny letenky vo vami požadovanom termínu
Cena nezahŕňa prípadné zmeny taxy a letiskových poplatkov.

Máte záujem o nezabudnuteľný zážitok vo svetovo najznámejším operných domoch?
Kontaktujte nás a my Vám radi pripravíme dovolenku na mieru.

Cena zahrňuje

  • Vstupenku najlepšie dostupnej kategórie na vybrané predstavenia v Teatro alla Scala
  • Spiatočnú priamu letenku z Viedne,Budapešti alebo Brna do Milána vrátane jednej zapísanej batožiny na dvoch cestujúcich
  • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na 2 noci s raňajkami
  • Komplexné cestovné poistenie

Cena nezahrňuje

  • Transfery z letiska na hotel a z hotela na letisko
  • Stravu nad rámec ubytovacieho balíčka

La Scala v Miláne