Teatro dell'Opera v Ríme

Taliansko
Premýšľate nad darčekom pre svoju drahú polovičku a chcete ju prekvapiť?

Naplánujte pre ňu romantický víkend v Ríme. Zájdite si na operu, prejdite sa po Ríme s vlastným vodičom alebo si nechajte na izbu pripraviť fľašu šampanského alebo kyticu ruží a prekvapte svoju polovičku.

Zažite predĺžený víkend snov v Ríme. Objavte krásy tohto večného mesta a vychutnajte si operné predstavenie v Teatro dell'Opera di Roma. Už od roku 1880 sa tu hrajú diela velikánov svetovej opery. Všetky letné predstavenia môžu diváci zhliadnuť pod holým nebom v Caracallových kúpeľoch, ktoré sú od operného domu Teatro dell'Opera vzdialené pol hodiny chôdze. Zájazd do Ríma pre Vás môže byť neopakovateľným zážitkom. Vstupenky na balet či operu Vám môžu Vašu dovolenku len spríjemniť.

Popis zájazdu

Informácie

Vstupenky

Vstupenky 1. kategorie na vybrané predstavenie (podľa aktuálnej dostupnosti)

Hotel, ktorý doporučujeme

Hotel Grifo ***
Hotel Grifo sa nachádza v centre Ríma a významné pamiatky ako Koloseum, bazilika Santa Maria Maggiore alebo napríklad fontána di Trevi sú vzdialené od hotela 13 minút chôdze. K budove opery sa dostanete za necelých 10 minút chôdze. Krásy Ríma môžu hostia obdivovať aj z hotelovej terasy, ktorá poskytuje nádherný výhľad na mesto.

Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, televíziou, písacím stolom, telefónom a Wi-Fi pripojením k internetu. Každý deň sú pre hostí pripravené kontinentálne raňajky so sladkými aj slanými pokrmamy, vrátane čerstvých croissantov. Hotelový bar je stále otvorený a je vybavený širokým výberom nápojov.

Obecné podmienky

Cena je platná pre 1 osobu pri minimálnom počte dvoch osôb.
Na želanie je možné zaistiť vstupenku 2. alebo 3.kategórie
Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede, ak je táto trieda obsadená, ponúkneme najbližší možný termín odletu či skalkulujeme ponuku podľa aktuálnej ceny letenky vo vami požadovanom termínu
Cena nezahŕňa prípadné zmeny taxe a letiskových poplatkou.
V prípade vášho záujmu o cestu za týmto zážitkom najprv overujeme aktuálnu dostupnosť vstupeniek a pripravujeme ponuku na mieru

Cena zahrňuje

  • Vstupenky do najlepšie dostupných kategórií na vybrané predstavenia v Teatro dell'Opera
  • Spiatočnú priamu letenku Viedeň/Budapešť - Rím-Viedeň/Budapešť
  • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe na 2 noci s raňajkami
  • Komplexní cestovné poistenie

Cena nezahrňuje

  • Transfery z letiska na hotel a z hotelu na letisko
  • Stravu nad rámec ubytovacieho balíčku

Teatro dell'Opera v Ríme